Stažení aktuálního upgrade systému SLP a jeho instalace

 


 

K 1. 1. 2017 byla ukončena distribuce upgrade SLP cestou poštou rozesílaných CD, od toho data je upgrade distribuován prostřednictvím internetu. Po zveřejnění upgrade obdrží všichni oprávnění uživatelé mailem informaci o vydání nového upgrade SLP, jak si ho mohou stáhnout a nainstalovat. Upgrade je distribuován v komprimovaném tvaru. Po stažení z internetu je potřeba jej extrahovat. Teprve extrahovaný upgrade lze spustit. Vlastní průběh upgrade se shoduje s tím, jak probíhal upgrade SLP prostřednictvím CD (stav do konce roku 2016).

 

 

Zkušení uživatelé SLP si mohou stáhnout upgrade SLP, verze 3.62.01 (6/2018) prostřednictvím tohoto odkazu. Po stažení upgrade (soubor SLP36101upg.zip) je třeba provést extrakci (rozpakování) upgrade a následně spustit upgradový program upg_slpw.exe v hlavním adresáři rozpakovaného upgrade. Návod k samotnému upgrade je zde.

 

Pro všechny uživatele je k dispozici kompletní návod k upgrade SLP. Návod podrobně popisuje všechny kroky, které je potřeba provést při instalaci upgrade SLP - stažení upgrade z webu, jeho extrakci a vlastní provedení upgrade SLP.

 

Kompletní návod k upgrade SLP

 

 

Informace o nové verzi SLP najdete zde: Verze 3.62.01 (6/2018)