Číselník výrobců

SEKK

Poslední aktualizace: 09.01.2017


V tabulce jsou seřazeni všichni výrobci přístrojů, souprav a kalibrátorů, s jejichž produkty se běžně setkáváme u účastníků zapojených do systému EHK. Tento seznam není a ani nemůže být úplný - jestliže v něm naleznete nedostatky, prosíme o krátké písemné sdělení.


Prosíme všechny účastníky cyklů EHK, aby uváděli zásadně primární výrobce svých souprav, přístrojů a kalibrátorů.

 

Řazeno dle názvu
Kód Název WWW
207 77 Elektronika Kft. http://www.e77.hu
1 Abbott http://www.abbott.cz
156 ABX http://www.abx.com
119 Advanced Instruments http://www.aii2.com
148 Aesku.lab Diagnostika http://www.aeskulab.de
147 AIDA http://www.aida-diagnostics.com
109 Alere / Axis-Shield http://www.alere.com
197 Analyticon http://www.analyticon-diagnostics.com
19 Analytika Praha http://www.analytika.net
93 Anselma - - - - -
203 ANTITOXIN http://www.antitoxin-gmbh.de
6 APR http://www.apr.cz
150 Arkray http://www.arkray.co.jp/english/
24 B.R.A.H.M.S. http://www.brahms.de
84 Baker - - - - -
9 Bayer http://www.bayer.com
12 Beckman Coulter http://www.beckman-coulter.com
58 Beckman Coulter (Olympus) http://www.olympus.com
195 Beckman Coulter (WHO) [jen program TM] http://www.beckman-coulter.com
88 Becton Dickinson http://www.becton-dickinson.com
27 Behnk Electronic http://www.behnk.de
91 Binding Site http://www.bindingsite.co.uk
14 Bio-Rad http://www.bio-rad.com
17 Biogema http://www.biogema.sk
15 bioMérieux http://www.biomerieux.com
124 BioSenzor Medical - - - - -
115 BioSystems http://www.biosystems-sa.com
170 Biotest http://www.biotest.com
49 BioVendor http://www.biovendor.cz
139 BL Diagnostics - - - - -
158 BLW Diagnostics http://www.blw.cz
200 BodiTech http://www.boditech.co.kr
219 Bühlmann http://www.buhlmannlabs.ch
185 Cisbio http://www.ria-cis.com
18 Cormay http://www.pzcormay.pl
191 D-tek http://www.d-tek.be
28 Dako http://www.dakocytomation.com
171 Diagast http://www.diagast.com
196 Diagnosticum http://www.diagnosticum.hu
175 DIAGON http://www.diagon.com
5 Dialab http://www.dialab.cz
80 DiaMed http://www.diamed.com
164 DiaSorin http://www.diasorin.com
178 DiaSys http://www.diasys.com
202 Dirui http://www.dirui.com.cn
125 DOT Diagnostics http://www.dotdiag.cz
188 Dr.Müller http://www.glukose.de
66 DRG http://www.drg-diagnostics.de
52 Dynex http://www.dynextechnologies.com
208 Eiken http://www.eiken.co.jp/en
187 EKF-diagnostic http://www.ekf-diagnostic.de
4 Elitech http://www.elitechgroup.com
23 Eppendorf http://www.eppendorf.com
46 Erba Lachema http://www.lachema.com
87 Euroimmun http://www.euroimmun.de
199 Eurolab Lambda http://www.eurolambda.sk
189 Eurolyser http://www.eurolyser.com
64 Exbio Olomouc http://www.exbio.com
190 Exbio Praha http://www.exbio.cz
151 Fiske Associates http://www.fa-tests.com
120 Fresenius http://www.fresenius.de
98 Fujirebio http://www.fujirebiodiagnostics.com
212 GONOTEC GmbH http://www.gonotec.com
121 Greiner http://www.gbo.com
159 Grifols http://www.grifols.com
100 Helena http://www.helena.com
206 HemoCue http://www.hemocue.com
204 HORIBA Medical http://www.horiba.com
32 Human http://www.human.de
101 Hycor http://www.hycorbiomedical.com
193 HYPHEN BioMed http://www.hyphen-biomed.com
85 Chemelex http://www.chemelex.com
102 Chromogenix http://www.chromogenix.com
134 IBL http://www.ibl-hamburg.com
43 IDL Biotech AB http://www.idl.se
38 IL http://www.ilww.com
142 Immco Diagnostics http://www.immcodiagnostics.com
172 Immucor http://www.immucor.com
103 Immunoconcepts http://www.immunoconcepts.com
183 Immunodiagnostic Systems http://www.idsplc.com
36 Immunotech http://www.immunotech.cz
218 Immunotech (originální) [jen program E1] - - - - -
209 Infopia http://www.infopiausa.com
211 INOVA Diagnostics http://www.inovadx.com
213 Interlab Srl http://www.interlab-srl.com
201 Iris Diagnostics http://www.irisdiagnostics.com
174 IVT Imuno http://www.ivtimuno.cz
40 Johnson&Johnson http://www.jnj.com
152 Kamiya Biomedical Company http://www.kamiyabiomedical.com
92 Knauer http://www.knauer.net
217 MED TRUST http://www.medtrust.at
11 Medica http://www.medicacorp.com
146 MEDIPAN Diagnostica http://www.medipan.de
176 MEDSERVIS http://www.medservis.sk
50 Merck http://www.merck.com
177 MINDRAY http://www.mindray.com
54 Mitsubishi http://www.mitsubishi.com
157 Nihon Kohden http://www.nihonkohden.com
184 Nordic Bioscience http://www.nordicbioscience.com
53 Nova Biomedical http://www.novabiomedical.com
135 OrgenTec http://www.orgentec.com
57 Orion http://www.oriondiagnostica.cz
205 Orphée http://www.orphee-medical.com
192 Pentapharm http://www.pentapharm.com
82 PerkinElmer http://www.perkinelmer.com
59 PHARMACIA Diagnostics http://www.pharmaciadiagnostics.com
62 Radelkiss http://www.radelkis.hu
133 RADIM http://www.radim.it
61 Radiometer http://www.radiometer-analytical.com
75 Randox http://www.randox.com
114 Röbling - - - - -
60 Roche http://www.roche.com
210 Roche HCG STAT [jen program TM] http://www.roche.com
173 Sanguin http://www.sanguin.com
123 Sarstedt http://www.sarstedt.com
34 Sebia http://www.sebia.com
113 SEKK http://www.sekk.cz
116 Sentinel Diagnostics http://www.sentinel.it
118 Shimadzu http://www.shimadzu.com
179 Siemens (Bayer) http://www.siemens.com
149 Siemens (Dade) http://www.siemens.com
29 Siemens (DPC) http://www.siemens.com
126 Sigma http://www.sigmaaldrich.com
77 Skalab http://www.skalab.cz
94 Stago http://www.stago.com
63 Sysmex http://www.sysmex.com
198 Techno Medica http://www.technomedica.co.jp
51 Technoclone http://www.technoclone.com
140 Test-Line http://www.test-line.cz
166 Thermo http://www.thermo.com
25 TOSOH http://www.tosoh.com
165 Trinity Biotech Plc http://www.trinitybiotech.com
81 Varian http://www.varianinc.com
70 Wako http://www.wakousa.com
161 YD Diagnostics http://www.yd-diagnostics.com
71 Zeiss http://www.zeiss.com
998 Vlastní výroba (viz poznámka níže) - - - - -
999 Jiný výrobce (viz poznámka níže) - - - - -

Poznámky:
Kód 998: Pokud provádíte stanovení pomocí vlastních reagencií (např. vlastní příprava reagencií), uveďte kód 998.
Kód 999: V případě, že v číselníku nenajdete vašeho výrobce (přístroje, soupravy nebo kalibrátoru), uveďte kód 999 a vypište slovy, o jakého výrobce jde. Tyto informace jsou pro nás cenným vodítkem a jsou zohledňovány při aktualizaci číselníku.